Cennik stron internetowych

transparentny

Nie ma powodu ukrywać cen, poniższy cennik stron WWW jest ogólnym zarysem usług jakie realizujemy – to najczęstsze warianty wybierane przez firmy budujące swoje firmowe strony WWW

wybierz swój plan

Cennik stron WWW

Poniżej znajdziesz najczęściej wybierane plany cenowe przez naszych klientów.

Starter

dla nowych

od 1499

FIRMA

dla rozwijających się

od 2999

FIRMA PRO

indywidualne potrzeby

od 4999

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedzi na pytania, które otrzymujemy najczęście w zapytaniach mailowych.

Projekt strony internetowej realizujemy po ustaleniu wszystkich szczegółów dotyczących przyszłego wyglądu strony. Zazwyczaj czas projektu trwa od 3 do 7 dni.

Najlepiej będzie wypełnić krótki brief z wytycznymi, które pozwolą nam bardzo szybko rozpocząć prace projektowe.

Niezbędne będzie również dostarczenie zdjęć oraz tekstów i innych posiadanych już materiałów reklamowych, aby strona nie odstawała wizerunkiem od dotychczasowej identyfikacji wizualnej firmy.

Ze względu, że nie każdy ma czas na edycję swojej firmowej strony oferujemy uzupełnienie strony WWW oraz opiekę nad stroną oraz wsparcie przy późniejszych aktualizacjach.

Każdy klient, który kupuje u nas stronę internetową otrzymuje Elementor, którego częścią jest intuicyjny edytor do edycji strony wystarczy wybrać, którą stronę chcesz edytować i po prostu to robisz – nic dodać nic ująć.

Materiały, które są niezbędne przy większości stron to:

  • określenie kategorii dla produktów lub usług
  • zdjęcia produktów lub zrealizowanych usług
  • opisy produktów conajmniej kilka zdań + ich specyfikacja

 

Nie polecamy opierać się tylko na zdjęciach z internetu poniważ klienci bardzo łatwo zorientują się, że to nie Twoje produkty.

Stronę dodajemy do polskiej wyszukiwarki Google – w przypadku polskiej strony WWW a czas na pierwszą wizytę robota Google wynosi od 3 do 10 dni po dodaniu strony do wyszukiwarki to tzw. indeksacja strony internetowej w wyszukiwarce.

Brief

Pobierz lub skontaktuj się teraz !

Możesz przesłać nam wszystkie informacje w formularzu który przygotowaliśmy lub nie czekać i zadzwonić odrazu i umówić się na niezobowiązujące spotkanie.

Plik pdf jest edytowalny, wystarczy zapisać wprowadzone informacje i odesłać go na nasz adres mailowy.

Wyślij zapytanie

Wyceń Swoją Stronę

Osoba kontaktowa