Sklepy Internetowe

Sklep internetowy to niezależna platforma sprzedażowa, bez obostrzeń i prowizji.

dedykowany sprzedawcom

Sklep Internetowy

Sklepy internetowe obecnie cieszą się dużą popularnością, rosnące ceny prowizji w serwisach pośredniczących w transakcjach oraz unifikacja produktów zmuszają sprzedających do uruchomienia własnych indywidualnych sklepów internetowych.

Sklep internetowy to genialne rozwiązanie aby uniezależnić się od Twojego dostawcy. Można to porównać z budynkiem wynajmowanym i własnym. Dzięki własnej platformie sprzedażowej jesteś niezależny od kaprysów dostawcy i jego polityki cenowej mamy na myśli głównie rosnące ceny i prowizje od sprzedaży, wymagania co do opisu i zdjęć produktów a także kupowania pakietów promocyjnych aby się wyróżnić.

Własny sklep możesz zintegrować z każdą platformą sprzedażową w tym popularnym Allegro czy ebay, logistyczną – Inpost, DPD itd. Obsłużysz płatności dzięki integracji z PayU, Tpay czy DotPay, kształtując platformę na własnych zasadach i co najważniejsze potrzeb. 

Sklep rośnie razem z Twoim biznesem dlatego gotowe rozwiązania, które oferują wszystko na raz nie zawsze są dobrym wyborem, bo albo mają za dużo do zaoferowania albo zbyt mało i za każdy moduł lub rozszerzenie trzeba dopłacać.  

e-commerce dla ciebie

Własny sklep internetowy

to realna wartość

Korzyści posiadania własnego sklepu jest mnóstwo, warto zastanowić się nad taką platformą, która pozwoli w pełni i bez ograniczeń zarządzać i rozbudowywać oraz indywidualizować sklep internetowy

Nasze sklepy powstają na platformie przyjaznej i prostej w obsłudze nawet dla osób które nie miały wcześniej do czynienia z obsługą strony internetowej czy sklepu.

01.

Indywidualne kategorie produktowe

Nie będę Cię przekonywał sam zobacz co się wyprawia na tym wideo. To nowa era pracy z Twoją stroną internetową.

02.

Filtry i sortowanie produktów

Edytor, który udostępniamy to narzędzie w którym patrzysz i edytujesz, budować a także ciągle rozwijać Twój serwis.

03.

Integracja z platformą allegro

Jak widzisz wystarczy tylko kilka kliknięć aby zmodyfikować każdą podstronę, tekst, grafikę lub dodać wideo

04.

Płatności z PayU, DotPay oraz Tpay

Do strony podłączamy wiele różnych modułów w tym popularne FB czy Instagram – listę najpopularniejszych zobaczysz poniżej – tutaj.

05.

Obsługa kurierów w tym popularny Inpost

Jeżeli masz chęć możesz sam dodawać kolejne strony lub za niewielką opłatą Twój opiekun pomoże Ci w rozbudowie Twojej strony.

06.

Zaawansowana analityka sprzedaży

Dla tych, którzy z jakiś względów nie chcą edytować strony oddajemy do każdej strony opiekuna – pomagamy w szybkiej edycji strony WWW.

To tylko najczęściej wybierane przez naszych klientów rozszerzenia. Pamiętaj, że sklep to bardzo indywidualny produkt a jednocześnie narzędzie, które rośnie dosłownie z Twoim biznesem, nie tylko o kolejne produkty ale często o kolejne marki.

Dodatkowo

Uruchomimy i

skonfigurujemy

Pomożemy wybrać Ci adres dla Twojej stron, skonfigurujemy ją i uruchomimy na serwerze. Naprawdę nie będziesz się o nic martwić – administracją zajmiemy się my.

Każda strona internetowa posiada dzisiaj formularze do kontaktu z firmą. Aby chronić dane Waszych klientów każda strona ma certyfikat bezpieczeństwa SSL w cenie pakietu – nawet najtańszy STARTER.

Pracujemy z WordPressem od dobrych kilku lat, prawie wszystkie strony powstają z udziałem tego oprogramowania. To lider na świecie, który daje ogromne możliwości rozwoju strony w każdym kierunku. Od prostej strony po rozbudowany sklep online

Jeżeli chcesz mieżyć rozwój Twojej strony wystarczy zainstalować kod śledzący użytkownika strony aby dowiedzieć się jak długo był na Twojej stronie, jakie zakładki odwiedzał – instalacja jest jednorazowa i nie wymaga abonamentów.

Każda firma chce zatrzymać użytkownika ponieważ może być to nasz potencjalny klient. Dobrze zaopatrzyć się w dodatkowe narzędzia pozwalające na wysyłanie regularnych maili do klientów lub bezpośredni kontakt na stronie poprzez chat.

Ile to kosztuje

Cennik sklepów internetowych

serio to pokazujemy

Chwalimy się liczbami zatem cenami również. Mamy pod swoją administracją kilka sklepów o różnym stopniu skomplikowania. Dlatego klikając poniżej, znajdziesz ogólne ceny sklepów internetowych.

W zależności od skomplikowania sklepu i ilości rozszerzeń tworzymy ofertę na Twój własny sklep internetowy.

Dodatkowo

Możesz potrzebować

Bo kiedy strona już jest w internecie czas na działania sprzedażowe i reklamowe, dlatego już teraz podrzucamy Ci ważne dla Twojego biznesu narzędzia.

Stronę Internetową

Jeżeli potrzebujesz również sklepu zapraszam do odwiedzenia tej strony

Pozycjonowanie

Jeżeli chcesz być na pierwszych miejscach w wyszukiwarce Google

Reklamę Google Ads

Nie chcesz czekać na efekty SEO lub nie masz dużego budżetu na marketing internetowy

projekty

Najnowsze projekty jakie przygotowaliśmy dla naszych klientów.

Zobacz projekty naszych klientów, którzy cieszą się z szybkich i nowoczesnych stron internetowych.

motolark.pl

Sklep internetowy z artykułami dla motocyklistów – ponad 5 tys. produktów. Zintegrowany z allegro, płatnościami PayU oraz zewnętrznym integratorem stanów magazynowych.

nogame.pl

Sklep internetowy z grami na konsole z Krakowa – ponad 11 tys. produktów, oparty o system PrestaShop. Zintegrowany z 2 kontami allegro, kurierami i wieloma wariantami płatności.

speednadruki.pl

Sklep internetowy z nadrukami na koszulkach, oparty o system WooCommerce z rozbudownymi kategoriami. Integracje: system mailingowy, indywidualne strony produktowe dla 

Dowiedz się więcej i pobierz ebook

7 rzeczy o których nie dowiesz się zlecając stronę internetową

To prawdziwe mięcho. Agencje wstydzą się o tym mówić, ponieważ nie jest im na rękę informować Was o wszystkim.

ebook wyślemy do Ciebie mailem

Wyślij zapytanie

Wyceń Swoją Stronę​

Osoba kontaktowa