Strony Internetowe

Własna strona w internecie to pierwsze narzędzie, które pomoże pokazać Twoją firmę w internecie, nie zmarnuj szansy aby dobrze wypaść.

NARZĘDZIA OD KTÓRYCH ZACZYNASZ TO

Strony Internetowe Wadowice

Firmowa strona internetowa to podstawowa forma prezentacji firmy w internecie. Pomimo takich platform jak Facebook czy Instagram strony internetowe nadal cieszą się największą popularnością i to właśnie one pozwalają na pełną, niczym nie ograniczoną prezentację firmy.

Mam tutaj na myśli przejście z pozornie darmowych ograniczonych rozwiązań do stanu, w którym prezentacja oferty Twoim klientom staje się nie zbędna.

Wśród naszej głównej grupy klientów, którą stanowią małe firmy, często słyszymy, że Facebook w zupełności wystarcza – co jak się z czasem okazuje – nie działa.

Skupiając się na potrzebach konkretnej grupy tworzymy strony internetowe skupiając się na najważniejszych celach i dostarczamy tylko te rozwiązania, które naprawdę w danym momencie są niezbędne – głównie mamy na myśli prezentację firmy wraz  z usługami i produktami.

Dla wszystkich przedsiębiorców, którym nie wystarcza już platforma Facebook – ponieważ jak wspominam w artykule – Strona internetowa czy profil firmowy na Facebooku ? – Facebook jest dobrą platformą ale do pewnego momentu i jak każdy zewnętrzny dostawca posiada wady.

Poniżej prezentuje główne zalety i przewagę stron WWW, możesz też zobaczyć inspiracje – strony które już zrobiliśmy – lub odwiedzić nasz Pinterest, albo po prostu przewinąć stronę niżej.

Przekonam cię do naszych stron

Strony internetowe łatwe i przyjemne w obsłudze – to nie realne?

Niewątpliwie widzimy, że nadeszły czasy w których nie ma potrzeby znać się na wszystkim. Dołożyliśmy wszelkich starań wraz z rozwijającą się technologią aby dać wam niesamowitą możliwość pełnej swobody wizualnej edycji strony internetowej. 

Znaczy to dokładnie tyle że logujesz sie do swojej strony, wybierasz podstronę do edycji i zmieniasz co chcesz patrząc zmienia się Twoja strona – bez ściemy – dosłownie przeciągasz, zwiększasz, poszerzasz.

Zresztą zobacz co się wyprawia na dole.

Odtwórz wideo

01.

Dziecinnie prosta edycja

Nie będę Cię przekonywał sam zobacz co się wyprawia na tym wideo. To nowa era pracy z Twoją stroną internetową.

02.

Edytor wizualny

Edytor, który udostępniamy to narzędzie w którym patrzysz i edytujesz, budować a także ciągle rozwijać Twój serwis.

03.

Łatwe dodawanie produktów lub usług

Jak widzisz wystarczy tylko kilka kliknięć aby zmodyfikować każdą podstronę, tekst, grafikę lub dodać wideo

04.

Integracja z FB i Insta

Do strony podłączamy wiele różnych modułów w tym popularne FB czy Instagram – listę najpopularniejszych zobaczysz poniżej – tutaj.

05.

Stała możliwość rozbudowy

Jeżeli masz chęć możesz sam dodawać kolejne strony lub za niewielką opłatą Twój opiekun pomoże Ci w rozbudowie Twojej strony.

06.

Opiekun strony WWW

Dla tych, którzy z jakiś względów nie chcą edytować strony oddajemy do każdej strony opiekuna – pomagamy w szybkiej edycji strony WWW.

Dodatkowe moduły do stron

Zaintalujemy

skonfigurujemy

Pracujemy z WordPressem od dobrych kilku lat, prawie wszystkie strony powstają z udziałem tego oprogramowania. To lider na świecie, który daje ogromne możliwości rozwoju strony w każdym kierunku. Od prostej strony po rozbudowany sklep online

Pomożemy wybrać Ci adres dla Twojej stron, skonfigurujemy ją i uruchomimy na serwerze. Naprawdę nie będziesz się o nic martwić – administracją zajmiemy się my.

Każda strona internetowa posiada dzisiaj formularze do kontaktu z firmą. Aby chronić dane Waszych klientów każda strona ma certyfikat bezpieczeństwa SSL w cenie pakietu – nawet najtańszy STARTER.

Jeżeli chcesz mieżyć rozwój Twojej strony wystarczy zainstalować kod śledzący użytkownika strony aby dowiedzieć się jak długo był na Twojej stronie, jakie zakładki odwiedzał – instalacja jest jednorazowa i nie wymaga abonamentów.

Każda firma chce zatrzymać użytkownika ponieważ może być to nasz potencjalny klient. Dobrze zaopatrzyć się w dodatkowe narzędzia pozwalające na wysyłanie regularnych maili do klientów lub bezpośredni kontakt na stronie poprzez chat.

Ile to kosztuje

Cennik stron internetowych

serio to pokazujemy

Chwalimy się liczbami zatem cenami również. Mamy pod swoją administracją ponad 80 stron o różnym stopniu skomplikowania i przeznaczeniu jednak w większości z nich poza dodatkowymi modułami nie wiele się zmienia dlatego udało nam się stworzyć cennik stron WWW.

Dodatkowo

Możesz potrzebować

Bo kiedy strona już jest w internecie czas na działania sprzedażowe i reklamowe, dlatego już teraz podrzucamy Ci ważne dla Twojego biznesu narzędzia.

Sklep Internetowy

Jeżeli potrzebujesz również sklepu zapraszam do odwiedzenia tej strony

Pozycjonowanie

Jeżeli chcesz być na pierwszych miejscach w wyszukiwarce Google

Reklama Google Ads

Nie chcesz czekać na efekty SEO lub nie masz dużego budżetu na marketing internetowy

projekty

Najciekawsze projekty jakie wykonaliśmy dla naszych klientów.

Zobacz projekty naszych klientów, którzy cieszą się z szybkich i nowoczesnych stron internetowych.

Dowiedz się więcej i pobierz ebook

7 rzeczy o których nie dowiesz się zlecając stronę internetową

To prawdziwe mięcho. Agencje wstydzą się o tym mówić, ponieważ nie jest im na rękę informować Was o wszystkim.

ebook wyślemy do Ciebie mailem

Wyślij zapytanie

Wyceń Swoją Stronę

Osoba kontaktowa